AHDİP GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ 'nin temelleri 2015 Yılında  OSMAN YAMAN tarafından atılmıştır.

OSMAN YAMAN, Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra, öncelikle elektronik alarm sektöründe, daha sonra elektronik güvenlik sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmalarda bir süre çalışmış, 2015 Yılında kendi firmasını kurmuş , ve ilk markasının tescilini " Ahdip " olarak almıştır.


2015 Yılı itibariyle faaliyete geçen ve kısa süre içerisinde Türkiye'de büyük yankı uyandıran Ahdip ;  Kaliteli, pratik, ekonomik ve geniş seçim olanakları sağlayan güvenlik sistemleri ile bayilerimizin tercihidir. 

Ahdip
 Ürünleri; Türkiye’nin her yerine güvenlik çözümleri sunmaktadır... Banka , Belediye, Okul, Emniyet müdürlükleri, Plajlar, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türkiye’nin bir çok önemli kurumunda kullanılmaktadır.

Ahdip ; Güvenlik hizmetinin bir parçası olan ve deneyimli, aynı zamanda profesyonel bir kadrodan oluşmaktdır. Tüm aramaları anında yanıtlayarak kapsamlı bir çağrı merkezi gibi hizmet vermektedir. Emin adımlarla büyümesini sürdüren firmamız, Türkiye’de yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermeye devam ederken, her gün; teknolojik altyapısı, yeni teknoloji ürünleri ile güvenlik sektöründeki benzersiz deneyimi ve eğitimli profesyonel kadrosuyla Türkiye genelinde çalışmalarını sürdürmektedir.Çerez Kullanımı