AhdipDişi Bnc Uzatma Konnektörü
AhdipDişi Bnc Uzatma Konnektörü

Dişi Bnc Uzatma Konnektörü

Marka : Ahdip
Fiyat : ₺19,07  + KDV
KDV Dahil : ₺22,50
₺7,50 'den başlayan taksitlerle

U Dişi Bnc Konnektör ile bir kamera kablosuna ilave ek yapabilirsiniz, böylelikle kameranızın yerini değiştirirken ekstra sıfırdan yeni kablo çekmenize gerek kalmaz.

Analog ve AHD Güvenlik Kamerası Bağlantı Aparatı U Bnc Uzatıcı Konnektör

Güvenlik kameranızın kablosuna ilave ek yapabilirsiniz, böylelikle kameranızın yerini değiştirirken ekstra sıfırdan yeni kablo çekmenize gerek kalmaz.
 

U BNC UZATICI DİŞİ  KONNEKTÖR NASIL BAĞLANIR? 

 

Cctv güvenlik kablosu üzerinde kırmızı enerji ucu adaptörün + Artı ucuna ( + 12 Volt ), siyah enerji ucunu ise adaptörün – eksi  ucuna ( -12V )  bağlayınız.


Adaptörün üzerinde bulunan + + - -  girişlerine ters bağlantı yapmamaya dikkat ediniz.
Cctv Güvenlik kablosunda bnc konnektör montajı yaparken + Artı görüntü ucu ve cansız görüntü ucu birbirlerine asla temas etmemelidir.

Kameranızda bulunan BNC yuvasına takmış olduğunuz bnc konnektörü çıkartınız ve U Dişi Uzatıcı Bnc Konnektörünüze takınız. Uzatmak istediğiniz mesafe kablonuzun her iki ucuna da bnc konnektörlerini takınız. Bir ucunu kameranıza takarken diğer ucu U Dişi BNC Konnektör uzatıcınıza takınız. Böylelikle yeniden kablo çekmeye ihtiyaç duymadan kameranızın yerini kolaylıkla değiştirebilirisniz...


 

Merak ettiğiniz tüm soru ve cevaplar için sitemizin sağ en üst köşesinde bulunan SORU – CEVAP kısmını inceleyebilir , 0(850) 850 25 80 Müşteri Hizmetlerimizden teknilk bilgi ve teklif alabilir,sipariş verebilirsiniz…

Güveniniz için Teşekkür Ederiz...

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı