AhdipDc Power Jack Konnektör
AhdipDc Power Jack Konnektör

Dc Power Jack Konnektör

Marka : Ahdip
Fiyat : ₺7,18  + KDV
KDV Dahil : ₺8,47
₺2,82 'den başlayan taksitlerle

Kaliteli , Dayanıklı ve Sağlam Malzemeden Üretilmiştir.

Analog ve AHD Güvenlik Kamerası Bağlantı Aparatı Dc Power Jack

Güvenlik kamerasına (AHD(TVI/CVI/CVBS/IP) enerji verebilmek için gerekli olan bir diğer bağlantı konektördür. 

Her kamera için 1 adet kameranın çıkışında yer alan dişi bağlantı ucuna kullanılmaktadır.

 

 

Cctv güvenlik kablosu üzerinde kırmızı enerji ucu adaptörün + Artı ucuna ( + 12 Volt ), siyah enerji ucunu ise adaptörün – eksi  ucuna ( -12V )  bağlayınız.

Dc Power Jack Kablosunun üzerinde bulunan siyah ve kırmızı renk kabloları da aynı şekilde bağlayarak kullanmanız gerekmektedir.

Diğer analog kameralardan farklı olarak IP Kameralarda Dc Power Jack kullanımını kısaca anlatmak gerekirse, Cat6 kablonuzun
Mavi / Mavi Beyaz ve Kahverengi / Kahverengi Beyaz kabloları enerji gönderilmek için + ve – olarak kullanılmaktadır. Mesafesi kısa (50M Altı) olan montajlarınızda IP kameralarınıza adaptör vasıtasıyla bu şekilde enerji verebilir, hub switchler ile data aktarımı sağlayabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken husus Kameraya giden 12v enerjinin sağlıklı ve sürekli gitmesi için , mavi ve mavi beyazı birbirine veya kahverengi ile kahverengi beyaz kabloyu birbirine bağlamayınız.Merak ettiğiniz tüm soru ve cevaplar için sitemizin sağ en üst köşesinde bulunan SORU – CEVAP kısmını inceleyebilir , 0(850) 850 25 80 Müşteri Hizmetlerimizden teknilk bilgi ve teklif alabilir,sipariş verebilirsiniz…

Güveniniz için Teşekkür Ederiz...

Çerez Kullanımı